Дата: 21.08.2021 09:05

З нагоди 30-річчя незалежності України у Полтавській райдержадміністрації 20 серпня відбулися урочисті заходи.   Керівники райдержадміністрації  Дмитро  Романов, Дмитро Задворкін, Олександр Солодовник та  голова районної ради  Михайло Кононенко привітали колектив районної державної адміністрації з Днем Державного Прапора та 30-річчям незалежності України, а також вручили Почесні грамоти Полтавської облдержадміністрації та грамоти  Полтавської райдержадміністрації  державним службовцям апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації,  військовослужбовцям  Полтавського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, службовцям служби  цивільного захисту державної пожежно-рятувальної частини  Головного управління ДСНС України  у Полтавській області  та  службовцям Полтавського районного управління Головного управління ДСНС України у Полтавській області.

У цей день в адміністративному  приміщенні райдержадміністрації  відкрито виставку архівних документів, які розповідають про історію становлення Української держави, починаючи з Універсалів Української Центральної  Ради – першого  державного органу  незалежної України у 1917 році. На стендах представлена інформація також про видатних земляків-уродженців Полтавського району.  Виставка документів, фото та інших матеріалів підготовлена архівним відділом райдержадміністрації за допомоги Державного архіву Полтавської області.