ІЗ НАГОДИ 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ПРАЦІВНИКАМ ГУ ДСНС У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВРУЧИЛИ НАГОРОДИ

Дата: 21.08.2021 08:11

Із нагоди 30-річчя Незалежності України працівникам ГУ ДСНС у Полтавській області вручили нагороди

20 серпня у Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України.

Начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб привітав працівників служби з прийдешнім святом.

«Україну, як незалежну країну, знає весь світ завдяки багатьом поколінням, що боролися за незалежність навіть ціною свого життя. Так склалося, що і нашому поколінню доводиться відстоювати своє право за незалежність. Працівники ГУ ДСНС Полтавщини беруть активну участь у розбудові територій Донецької та Луганської областей. Ми будуємо, розміновуємо, ліквідовуємо наслідки після ворожої помсти, надаємо психологічну допомогу населенню…, – розповів Володимир Салогуб. – Колеги, вітаю вас зі святом, бажаю здоров’я, добра, успіхів заради процвітання нашого народу та держави».

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов подякував рятувальникам за нелегку працю.

«У структурі державної влади системи нацбезпеки Державна служба з надзвичайних ситуацій займає одне з головних місць. На будь-яку надзвичайну ситуацію чи подію першими відгукуються рятувальники. Від їхньої злагодженої роботи залежить безпека кожного з нас, – сказав Олег Синєгубов. – Від імені облдержадміністрації запевняю, що разом з обласною радою й надалі підтримуватимемо розвиток матеріально-технічної бази, яка передбачена відповідними програмами. Бажаю вам мирного неба, щоб кожен з вас повертався до свої родин не ушкодженим».

На урочистостях відбулася церемонія нагородження рятувальників з нагоди 24 серпня.

Заохочувальну відзнаку МВС України вручили начальнику управління реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України у Полтавській області Григорію Шаповалу.

Нагрудний знак «Знак Пошани» – водію-машиністу компресора відділення забезпечення рятувальних робіт групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Полтавській області Вадиму Кислому.

Нагрудний знак «За відвагу в надзвичайній ситуації» отримав начальник караулу 18 ДПРЧ (м. Лубни) 3 державного пожежно-рятувального загону (м. Лубни) ГУ ДСНС України у Полтавській області Павло Журавель.

Медаль «Ветеран служби» - перший заступник начальника ГУ ДСНС України у Полтавській області Олег Горбенко.

Медаль «20 років сумлінної служби» – начальник сектору планування, аналітичного та документального забезпечення ГУ ДСНС України у Полтавській області Олександр Кузьменко.

Почесні грамоти ДСНС України вручили:

- пожежному-рятувальнику 18 ДПРЧ (м. Лубни) Андрію Гриню;

- начальнику караулу 3 ДПРЧ  (м. Полтава) Олександру Гливуку;

- командиру відділення 7 ДПРП (смт. Козельщина) 2 державного пожежно-рятувального загону (м. Кременчук) Олегу Губаренку.

Грамоти ДСНС України отримали:

- заступник начальника центру - начальник відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС у Полтавській області Сергій Недаєв

- старший рятувальник-дозиметрист Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС у Полтавській області Сергій Варенко

- пожежний-рятувальник 1 ДПРЧ (м. Полтава) 1 державного пожежно-рятувального загону (м. Полтава) ГУ ДСНС у Полтавській області Сергій Московець

- командир відділення 4 ДПРЧ (м. Полтава) 1 державного пожежно-рятувального загону (м. Полтава) ГУ ДСНС у Полтавській області Олександр Петренко

- водій 2 ДПРЧ (м. Полтава) 1 державного пожежно-рятувального загону (м. Полтава) ГУ ДСНС України у Полтавській області Микола Слюсар

Почесні грамоти Полтавської обласної державної адміністрації

пожежний-рятувальник 3 ДПРЧ (м. Полтава) 1 державного пожежно-рятувального загону (м. Полтава) ГУ ДСНС України у Полтавській області Костянтин Александровський;

начальник відділу техногенної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Полтавській області Андрій Ярощук;

фахівець сектору житлового забезпечення центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України у Полтавській області Олександр Федаш

начальник центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України у Полтавській області Сергій Фірсов;

голова лікарсько-експертної комісії ГУ ДСНС України у Полтавській області Валерій Пастухов.

Подяки Полтавської обласної ради

командир відділення 16 ДПРЧ (м. Кременчук) 2 державного пожежно-рятувального загону (м. Кременчук) Олег Касай;

диспетчер чергової зміни оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Полтавській області Олена Кобильченко;

водій 18 ДПРЧ (м. Лубни) 3 державного пожежно-рятувального загону (м. Лубни) Богдан Майстренко;

провідний фахівець сектору зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Полтавській області Ярослав Кадук;

комендант споруди центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України у Полтавській області Віктор Кошельник.