A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

У РУДНЯНСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ ПРОВЕЛИ ШТАБНЕ ТРЕНУВАННЯ

Дата: 20.08.2021 10:40
Кількість переглядів: 209

У Руднянському лісництві провели штабне тренування 

 

19 серпня на території Руднянського лісництва ДП «Полтавський лісгосп», між дачним кооперативом «Лісові поляни» та с. Брунівка, відбулося штабне тренування з органами управління та силами цивільного захисту на тему:  «Організація управління під час гасіння лісових пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ними».

У тренуванні взяли участь представники Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації, голова Полтавської райдержадміністрації та його перший заступник, голова Новоселівської сільської громади Полтавського району, представники ГУ ДСНС України у Полтавській області, Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства та мобільного оператора «Водафон».

 «На території Полтавської області розташовані 72 населених пункти, які безпосередньо межують з лісовими масивами. У зв’язку з цим існує загроза поширення лісових пожеж на будинки людей. Приклади таких ситуацій – минулорічні лісові пожежі у Луганській та Житомирській областях.

Тому під час пожежонебезпечного періоду керівництвом області було прийнято рішення про проведення штабного тренування, яке покликане відпрацювати спільні дії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства, ГУ ДСНС України у Полтавській області під час організації заходів щодо гасіння великих лісових пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ними», - повідомив тимчасово виконувач обов’язків директора Департаменту з питань оборонної роботи,  цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Віктор Стеблянко.

Під час тренування було відпрацьовано кілька навчальних питань:

1. Організація управління під час гасіння пожеж у лісовому фонді.

2. Особливості дій органів управління та сил у разі загрози поширення лісових пожеж на населені пункти. Порядок організації інформування, оповіщення та евакуації людей з населених пунктів, на які розповсюджується лісова пожежа. Організація рятувальних робіт.

3. Організація управління під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з лісовою пожежею.

Учасники тренування обговорили ряд проблемних питань, які можуть виникнути під час гасіння лісових пожеж, що межують з населеними пунктами, та окреслили шляхи їх вирішення.

 

 

Департамент з питань оборонної роботи,

цивільного захисту та взаємодії з

правоохоронними органами ОДА

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора