ПРИЄДНАЙСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЛЕШМОБУ ПОШИРИВШИ СВОЮ СИНЬО-ЖОВТУ СВІТЛИНУ

Дата: 20.08.2021 10:24

Приєднайся до всеукраїнського флешмобу поширивши свою синьо-жовту світлину

На вшанування  багатовікової історії українського державотворення 23 серпня в Україні відзначається державне свято – День Державного Прапора України. Синьо-жовті кольори на прапорі мають щонайменше тисячолітню історію  сягаючи часів Київської Русі. Впродовж історичних звершень синьо-жовтий стяг став беззаперечним символом боротьби українського народу за національні права.

Друзі, 23 серпня, до Дня Державного Прапора України пропонуємо взяти участь у всеукраїнському синьо-жовтому флешмобі. Запрошуємо всіх бажаючих полтавців та жителів області вбратися у кольори нашого національного прапора та поширити свою «синьо-жовту» світлину в соціальних мережах під хештегами: #ДеньПрапора #МійПрапорЄдиний.

Державний Прапор є символом національної єдності української спільноти! На знак єдності долучайтеся до всеукраїнського синьо-жовтого флешмобу!