ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ПОЇЗДКА ГОЛОВИ ПОЛТАВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДО БІЛИЦЬКОЇ ТА НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 19.08.2021 15:17

Фото без описуФото без опису19.08.2021 р. відбулася робоча поїзда голови Полтавської райдержадміністрації до Білицької селищної, Новосанжарської селищної територіальних громад Полтавського району.

Голова райдержадміністрації Д.Романов спільно з головою Білицької селищної територіальної громади Скрильником М, начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Я.Петренко, начальником служби у справах дітей Білицької селищної ради Н.Чесак відвідали дитячий будинок сімейного типу Пашка І.Є., Пашко О.Й., які виховуть п’ятеро дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 6 власних дітей. Гості привітали родину з 30-річчям Дня незалежності України, вручили дітям подарунки, обговорили проблемні питання, які наразі існують в родині.

З нагоди 30 -річчя Дня незалежності України Д. Романов, селищний голова Новосанжарської територіальної громади Г.Супрун зустрілися з родинами загиблих учасників АТО, а саме, з родиною загиблого Збицького Максима Володимировича, Мокляка Олександра Сергійовича. Керівництво району та громади обговорили нагальні проблемні питання, що наразі виникли в родинах, вручили родинам  вітальні адреси та подарунки.