A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: ЗАВЕРШУЄТЬСЯ РЕКОНСТРУКЦІЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ФІЛАРМОНІЇ

Дата: 18.08.2021 10:49
Кількість переглядів: 174

Велике будівництво: Завершується реконструкція Полтавської філармонії

 

У 2021 році в межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на Полтавщині проводять реконструкції двох об’єктів культури. Один із них – обласна філармонія.

«Цей мистецький заклад  після театру імені Гоголя стане другим обласним майданчиком із сучасною технікою, куди можна буде запрошувати артистів національного рівня. Полтавську обласну філармонію включено до туристичних магнітів області. Вона розрахована на 321 глядацьке місце», – розповів голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

За його словами в ході реставрації виконали утеплення фасадів, заміну вікон та дверей, ремонт ґанків та встановлення пандусів, улаштування приміщення для поста чергового персоналу, внутрішнє оздоблення, ремонт сцени, глядацької зали, балкону та фойє. Також провели відновлення систем вентиляції та електропостачання.

«Дотримання безбар’єрності – невід’ємна умова реалізації об’єктів «Великого будівництва». В приміщенні філармонії дотримано всі вимоги доступності осіб із інвалідністю і маломобільних громадян», – додав Олег Синєгубов. 

Будівля філармонії – це будинок колишньої хоральної синагоги та пам’ятка місцевого значення. Ця будівля  пережила три пожежі, остання була близько 10 років тому Реставрація будівлі триває з 2016 року. Загальна кошторисна вартість об’єкта становить майже 92 млн грн. Фінансували його з обласного та державного бюджетів.

Фото без опису

Відео


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора