Відбулося засідання районної комісії з питань розподілу у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сі

Дата: 17.08.2021 16:00

17 серпня 2021 року під головуванням Олександра СОЛОДОВНИКА – голови комісії, заступника голови райдержадміністрації, відбулося засідання районної комісії з питань розподілу у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа (далі – Комісія).

Комісією погоджено для придбання житло у власність осіб з числа дітей позбавлених батьківського піклування відповідно до договорів купівлі-продажу та надано дозволи на перерахування коштів грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення із спеціальних рахунків двом особам.