У ВЕЛИКИХ СОРОЧИНЦЯХ ЗАПРАЦЮВАВ НАЦІОНАЛЬНИЙ СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК-2021

Дата: 17.08.2021 13:07

У Великих Сорочинцях запрацював Національний Сорочинський ярмарок-2021

17 серпня у селі Великі Сорочинці Миргородського району розпочав свою роботу найбільший в Україні і найвідоміший за її межами ярмарково-виставковий захід. Сорочинський ярмарок цього року працюватиме з 17 по 22 серпня за підтримки Українського Культурного Фонду та сприяння Полтавської обласної державної адміністрації.

Після річної перерви організатори заходу прагнули зберегти 20-річні традиції ярмарку та запропонувати новації, подарунки та сюрпризи, щоб було цікаво всім.

Цьогоріч на заході працюють близько 2000 підприємців та майстрів. Представлені кращі українські виробники меду та вина. Знову приїдуть білоруські виробники трикотажу та натуральних тканин із льону. Свої роботи на ярмарку представлять близько 400 майстрів усіх видів народних промислів з різних областей України (полтавська вишивка, лялькарство, живопис, опішнянська кераміка, вироби з дерева, зі шкіри, кераміки, «деку паж», соломоплетіння). Підприємства-виробники представляють продукцію вітчизняної промисловості.

Із 1999 року Сорочинський ярмарок відвідали офіційні делегації, дипломати, мистецькі колективи та учасники 45 країн світу. Свій візит на ярмарок у 2021 році підтвердили дипломати 10 посольств, акредитованих в України.

Утретє на ярмарку пройде пленер художників із усієї України, які малюватимуть картини на гоголівську тематику. Протягом усього часу на ярмарку мають виступити народні колективи та артисти з Харківської, Черкаської, Донецької, Миколаївської, Луганської та Полтавської областей. Традиційно відбудуться фестиваль-конкурс українського весілля, Свято сала, галушки, меду чи пива, День іменинника, різноманітні народні розваги.

Уперше цього року на Сорочинському ярмарку щодня, на головній сцені, о 22.00. відбуватиметься кавер-шоу «Диско 90-х». 17 серпня відбудеться Всеукраїнський фестиваль талантів «Ярмаркова феєрія», 19 серпня на ярмарку пройде дружня зустріч байкерів, 20 серпня вибагливих модниць порадує вишукана колекція лляного одягу «Феєрія льону».

На ярмарковій площі 21 серпня відбудеться Відкритий турнір з богатирський ігор «STRONGMAN ATLANT», а 22 серпня – Відкритий обласний турнір з вільної боротьби.

На цьогорічному Сорочинському ярмарку запланована масштабна програма вечірніх концертів, запрошені гості:

17.08. о 20.00 – Аня Жуліна; о 21. 00 – Олег Кінзов;

18.08. о 21.00 – «Євшан Zillia»;

19.08. о 20.00 – Рок-гурт «Комора» м. Одеса; о 21.00 – Сергій Міхалок та гурт «Ляпіс-98»;

20.08. о 21.00 – Заслужена артистка України Наталія Май;

21.08. о 20.00 – Заслужена артистка України Альона Карат; о 21.00 – Оля Полякова.