ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПОЖЕЖНУ НЕБЕЗПЕКУ

Дата: 16.08.2021 13:41

Попередження про пожежну небезпеку

За інформацією Укргідрометцентру, 16-17 серпня у Полтавській області переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації закликає населення  обов’язково дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування в природних екосистемах.

Правилами безпеки під час пожежонебезпечного періоду забороняється:

- заїжджати автомобілем до лісу та залишати у лісі просочене горючими речовинами ганчір’я;

- розводити багаття у лісі (лише у спеціально передбачених для цього місцях);

- палити, кидати у лісі непогашені сірники, недопалки, крім місць, що обладнані для цих цілей;

- відвідувати хвойні насадження  при 5-му класі пожежної небезпеки (надзвичайному рівні небезпеки);

- випалювати  траву  та  інші рослинні рештки на землях лісового фонду,  а  також  на  інших  земельних  ділянках,  що безпосередньо   примикають   до   лісу;

- спалювати стерню та післяжнивні залишки на сільськогосподарських полях;

- створювати смітники та спалювати відходи.

При загоранні в лісах, лісопосадках та на відкритих територіях необхідно негайно телефонувати до пожежно-рятувальної служби за номером 101!

Департамент з питань оборонної роботи,

цивільного захисту та взаємодії

з правоохоронними органами облдержадміністрації