A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

«В ОБЛАСТІ ВАКЦИНУВАНО 180 ДІТЕЙ ВІКОМ ВІД 12 ДО 17 РОКІВ», – ОЛЕГ СИНЄГУБОВ

Дата: 16.08.2021 13:37
Кількість переглядів: 173

 «В області вакцинувано 180 дітей віком від 12 до 17 років», – Олег Синєгубов

 

В області понад 135 тисяч осіб отримали дві дози вакцини й завершили процес щеплення. Про це голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов повідомив під час апаратної наради 16 серпня.

За даними МОЗ, Полтавська область залишається одним із лідерів щеплення проти коронавірусу в Україні. За охопленням вакцинації населення наш регіон – третій після Києва та Київської області.

«Першу дозу вакцини отримали понад 230 тисяч осіб. Понад 135 тисяч жителів Полтавщини повністю завершили вакцинацію. Ми продовжуємо щеплювати вакциною Pfizer дітей від 12 років. Першочергово вакцинують тих, які мають хронічні захворювання або їдуть на навчання закордон. Уже вакцинували 180 дітей віком від 12 до 17 років», – зауважив Олег Синєгубов.

За словами директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктора Лисака, впродовж минулого тижня збільшилася кількість зареєстрованих випадків захворюваності на коронавірус.

«На Полтавщині виявлено штам «Дельта». Якщо раніше говорили про один випадок, то на сьогодні – більше 30. Звертаємо увагу на проведення та дотримання всіх  протиепідеміологічних заходів, – сказав Віктор Лисак, – спостерігається тенденція щодо зниження кількості інфікованих медичних працівників. Це говорить про те, що кількість осіб, які повністю завершили щеплення, зростає й є колективи, які пересягнули рубіж 90%».

Сьогодні в області завершують щеплення вакциною Moderna, очікують на постачання другої дози. На рівні профільного міністерства поставлено завдання щодо забезпечення медустанов області медичними газами, оптимізувати роботу з населенням та організованими колективами щодо вакцинації, забезпечити стабільність роботи усіх пунктів щеплення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора