П’ять фактів про вакцинацію на Полтавщині

Дата: 13.08.2021 10:14

П’ять фактів про вакцинацію на Полтавщині

1. В області від коронавірусу виконано 300 тисяч щеплень, вакциновано близько 27% населення. Полтавщина є одним із лідерів в Україні після Києва.

2. Статистика засвідчила, що всі пацієнти, які нині потрапили до лікарні з важкою формою COVID-19, не вакциновані. 11 серпня у стаціонарах лікується 50 осіб, серед них 2 дітей. 8 – у реанімації.

3. Педагоги та медики області вакциновані на 60 %. До 1 вересня щепленням заплановано охопити 80 % освітян, щоб школи працювали за будь-якої карантинної ситуації.

4. Почали щеплювати вакциною Pfizer дітей від 12 років. Першочергово це роблять дітям, що мають хронічні захворювання або їдуть на навчання закордон.

5. Ті, хто щеплюється в Полтаві, отримує бонуси. Вчора в центрах вакцинації роздавали квитки на матч ФК «Ворскла». На вихідних подібні акції проведуть драматичний театр ім. Гоголя та обласний театр ляльок по врученню білетів вперше вакцинованим.