Відбулось засідання Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, державного рівня пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19

Дата: 13.08.2021 09:14

Відбулось засідання Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, державного рівня пов’язаної з поширенням коронавірусної  хвороби СOVID-19, на території Полтавської району «Про виконання заходів щодо прискорення темпів вакцинальної кампанії  населення  територіальних громад в період високого ризику росту захворювання на COVID-19».

Керівник робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, державного рівня пов’язаної з поширенням коронавірусної  хвороби СOVID-19 заслухав Керівників робіт з ліквідації наслідків НС територіальних громад щодо комунікаційної роботи серед населення, закладів охорони здоров’я та освіти, підприємств громад згідно Графіку заслуховування ТГ щодо забезпечення проведення вакцинації від КОВІД  працівників сфери освіти та медицини Полтавського району.

За результатами роботи Штабу, Керівником робіт були надані відповідні доручення Керівникам робіт територіальних громад, начальникам Центрів первинної медико-санітарної допомоги Полтавського району щодо прискорення темпів укладання населенням декларацій із лікарями загальної практики-сімейної медицини з проведення щеплень.