У ГРОМАДАХ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДБУЛИСЯ СЕМІНАРИ «МОЛОДІЖНА РАДА У ГРОМАДІ» ТА «СУЧАСНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ МОЛОДІ»

Дата: 13.08.2021 08:48

У громадах Полтавської області відбулися семінари «Молодіжна рада у громаді» та «Сучасні можливості для молоді»

Ніяких рішень про молодь без участі молоді! Під таким девізом проходять семінари «Молодіжна рада у громаді» та «Сучасні можливості для молоді» у громадах області від директора Обласного молодіжного центру Світлани Громцевої за сприяння Управління молоді та спорту Полтавської ОДА.

Цікавитеся як сформувати та організувати роботу молодіжної ради у громаді? Що таке сучасна молодіжна політика у форматах заходів, документах і можливостях для молоді?

Тоді плануйте такі зустрічі у своїх громадах, написавши до Обласного молодіжного молодіжного центру. Як це зробили цього тижня у Терешківській та Карлівській громадах.

На семінарах вдалося поговорити про сучасну молодіжну політику, молодь і влада вчилися чути одним одного, формували коло однодумців серед організацій, які працюють для молоді.

Загалом охоплено 52 учасника.