НА ПОЛТАВЩИНІ В МЕЖАХ МАЛОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ ВІДБУДЕТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОСТІ

Дата: 13.08.2021 08:46

На Полтавщині в межах малої приватизації відбудеться аукціон з продажу об’єктів нерухомості

Наступного тижня в області проведуть аукціон з продажу об’єкта нерухомості у межах малої приватизації.

19 серпня відбудуться торги з продажу будівлі колишнього будинку ветеранів, який розташований у Вергунах Хорольської територіальної громади.

Докладніше з об’єктом можна ознайомитися в інформаційному бюлетені «Мала приватизація», підготовленому Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях.

Загалом по Україні планують провести 23 онлайн-аукціонів з приватизації державного майна.