ІЗ ПОЧАТКУ РОКУ ПОВНІСТЮ ПОГАШЕНО ЗАРПЛАТНІ БОРГИ НА 21 ПІДПРИЄМСТВІ-БОРЖНИКУ НА СУМУ 6,4 МЛН ГРИВЕНЬ

Дата: 13.08.2021 08:35

Із початку року повністю погашено зарплатні борги на 21 підприємстві-боржнику на суму 6,4 млн гривень

12 серпня у Полтавській облдержадміністрації відбулося засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Максим Калінін розповів, що за останніми статистичними даними станом на 1 липня 2021 року заборгованість із заробітної плати перед 4600 працівниками становила 114,5 млн грн (3,2% боргу по Україні).

«Борги по зарплаті 4 підприємств державної форми власності становлять 11,3 млн грн, – розповів Максим Калінін. – Заборгованість із заробітної плати  працівникам бюджетних установ – відсутня, підприємства комунальної власності повністю погасили борги».

Найбільшими боржниками із заробітної плати залишаються підприємства:

- ПрАТ „АвтоКрАЗ” – 74,3 млн грн (за оперативними даними на підприємстві погашено заборгованість із заробітної плати за 2019 рік, сума боргу зменшилась на 4,5 млн грн  – та становить 69,8 млн грн.)

- ДП „Полтавський комбінат хлібопродуктів” – 9 млн грн,

- ТОВ „Полтавамолпрод” – 5,9 млн грн,

- ТОВ „Техмолпром” – 4,5 млн грн,

- ТОВ „Овруцький молочноконсервний комбінат” – 3,4 млн грн,

- ТОВ „ВКК” Гадячсир” – 3,1 млн грн.

Із початку року повністю погашено зарплатні борги на 21 підприємстві-боржнику на суму 6,4 млн грн.

Члени комісії, представники підприємств та арбітражні керуючі обговорили перспективи погашення заробітних плат, боргів і завершення ліквідаційних процедур у 2021 році на підприємствах-банкрутах.