«ДЕНЬ ПРАПОРА ТА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ МАЄМО ВІДЗНАЧИТИ НА ДОСТОЙНОМУ РІВНІ», – КАТЕРИНА РИЖЕЧЕНКО

Дата: 13.08.2021 08:33

«День Прапора та День Незалежності маємо відзначити на достойному рівні», – Катерина Рижеченко

12 серпня заступник голови Полтавської облдержадміністрації Катерина Рижеченко провела нараду щодо підготовки та проведення заходів до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України. Участь у заході взяли представники профільних департаментів та установ.

«Полтавщина готується до відзначення державних свят –  Дня Прапора й 30-річчя Незалежності України. До цього процесу долучаються профільні департаменти, відповідні служби й органи. Триває конструктивний діалог, активно обговорюємо всі моменти, вносимо корективи й доопрацювання до плану святкових заходів. День Прапора та День Незалежності – знакові, найголовніші свята нашої держави, маємо відзначити їх на достойному рівні», – зауважила на загал Катерина Рижеченко.

До зазначених державних свят розроблено обласний План заходів з урахуванням положень Указу Президента, рекомендацій Офісу Президента та пропозицій від структурних підрозділів облдержадміністрації.

«Обласним Планом заходів передбачено проведення в населених пунктах області урочистих заходів за участю представників органів державної влади, місцевого самоврядування, громадськості, в тому числі й ушанування пам’яті державотворців, борців за незалежність, загиблих учасників Революції Гідності, операції АТО/ООС; упорядкування прилеглих територій культурно-історичних об’єктів; встановлення Державних Прапорів, святкове оформлення населених пунктів», – сказала директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вікторія Пилипенко.

«Опрацьовано сценарії державних свят, корегуються певні моменти. Зокрема, на Полтавщині встановлено флагшток висотою 50 м. Маємо забезпечити достойне й урочисте підняття величного прапора в день свята, залучивши всі можливі ресурси», – зауважила директор Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА  Ірина Удовиченко.

Учасники наради детально обговорили сценарії, планування та хронологію урочистих заходів, підготовчі й технічні моменти, питання, що стосуються забезпечення транспортного сполучення, охорони порядку, проведення попередніх репетицій.