БУДІВНИЦТВО ТРАНСПОРТНОЇ РОЗВ'ЯЗКИ НА ПЕРЕТИНІ АВТОДОРІГ Н-31 ДНІПРО-РЕШЕТИЛІВКА ТА М-03 КИЇВ-ХАРКІВ

Дата: 12.08.2021 12:13

Будівництво транспортної розв'язки на перетині автодоріг Н-31 Дніпро-Решетилівка та М-03 Київ-Харків

Зі сторони м.Дніпро завершили асфальтування трьох з’їздів та основного проїзду транспортної розв’язки на перетині автошляхів М-03 Київ – Харків та Н-31 Дніпро – Решетилівка. На з’їздах влаштовано три шари покриття.

Наразі підрядна організація проводить:

•  укріплення відкосів шляхом посіву трав;

•  будівництво шляхопроводу;

•  завершила влаштування підпірних стінок обабіч основного проїзду по автодорозі М-03 Київ – Харків;

•  підготовку до асфальтування з’їздів зі сторони м.Решетилівка

Довжина розв'язки – 571, 8 м, зокрема довжина шляхопроводу – 55, 69 м. Прогонова будова шляхопроводу – монолітна нерозрізна плита з пост-напруженого залізобетону.

Генеральний підрядник на цьому об'єкті – компанія Onur Group Ukraine.

Робоити ведуться в межах програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво".