Немає жодних проблем щоб зробити щеплення від COVID-19

Дата: 11.08.2021 16:46

Немає жодних проблем щоб зробити щеплення від COVID-19

На сьогоднішній день немає жодних проблем щоб зробити щеплення від COVID-19. Особисто в цьому переконалися голова Полтавської районної державної адміністрації Дмитро Романов та заступник голови Полтавської районної державної адміністрації Дмитро Задворкін відвідавши центр вакцинації.

Проведення вакцинації організовано на високому рівні. Щеплення здійснюють вакцинами Comirnaty/Pfizer-BioNTech, CoronaVac/Sinovac Biotech, AstraZeneca (Covishield, SKBio) та Moderna. Медики – фахові, а вакцини – вдосталь, черги відсутні.

На Полтавщині вже зафіксували перші випадки штаму «Дельта» тому саме зарає є вагомою причиною вакцинуватися проти коронавірусу, бо щеплення врятує від тяжкого перебігу хвороби та допоможе зупинити COVID-19.

Відповідно до статистики всі пацієнти, які потрапляють сьогодні до лікарні з важкою формою COVID-19, не вакциновані.

Щепитися легко й швидко. Долучайтеся!