«Колективний імунітет» це сотні врятованих життів і сотні мешканців Полтавського району, що не потраплять до реанімації. Адже саме зменшення смертності та важкого перебігу хвороби є головною метою вакцинації.

Дата: 11.08.2021 10:07

Керівник робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19 на території Полтавського району Дмитро Задворкін звернувся до громадян району, що записатися на вакцинацію від COVID-19 можна до пунктів щеплень, які діють у закладах первинної медичної допомоги  Полтавського району, зателефонувавши в реєстратуру відповідного закладу. Також за телефоном чи он-лайн можна зареєструватися на щеплення до центрів масової вакцинації, які відкриті в місті Полтаві та працюють у робочі й вихідні дні.

Щеплення здійснюють вакцинами Comirnaty/Pfizer-BioNTech, CoronaVac/Sinovac Biotech, AstraZeneca (Covishield, SKBio) та Moderna. Наголошуємо, що кожна з цих вакцин ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.

Особливу увагу центрами ПМСД приділено людям, які не можуть самостійно пересуватися – у такому випадку вони  можуть викликати мобільну бригаду з вакцинації через свого сімейного лікаря.