A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

БАГАТОДІТНІ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНІ СІМ’Ї ОТРИМАЮТЬ ОДНОРАЗОВУ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ У РОЗМІРІ 2 ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ НА КОЖНУ ДИТИНУ ШКІЛЬНОГО ВІКУ

Дата: 09.08.2021 15:38
Кількість переглядів: 342

 

Багатодітні малозабезпечені сім’ї отримають одноразову грошову допомогу у розмірі 2 тисячі гривень на кожну дитину шкільного віку

 

З ініціативи Президента України Володимира Зеленського, з метою підтримки багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року такі сім’ї отримають одноразову виплату по 2000 гривень на кожну дитину.

Відповідне рішення прийнято Кабінетом Міністрів України 04 серпня 2021 року.

Одноразову допомогу буде виплачено багатодітним сім’ям, які станом на 1 серпня 2021 року є одержувачами державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Допомога надається на кожну дитину, яка станом на 1 серпня 2021 року має вік 6-18 років (включно).

На сьогоднішній день в області 1,7 тисяч багатодітних малозабезпечених сімей.

Органами соціального захисту населення області проводиться необхідний обсяг робіт з метою своєчасного нарахування та виплати  одноразової грошової допомоги.

Для отримання одноразової грошової допомоги подавати будь-які додаткові документи не потрібно. Весь об’єм роботи буде проведено без залучення одержувачів державних соціальних допомог за наявними в управліннях соціального захисту населення документами.

Виплата буде проведена у спосіб отримання державної соціальної допомоги, тобто на рахунки одержувачів, відкриті в банківських установах, або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта” у серпні поточного року.

Багатодітним сім’ям, які звернуться у серпні 2021 року за продовженням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям або за її призначенням вперше та їм буде призначено вказану допомогу, одноразова грошова допомога на дітей буде виплачена у вересні 2021 року.

Звертаємо увагу, що розмір одноразової грошової допомоги не буде включатись під час обчислення сукупного доходу сім’ї для призначення всіх видів державних соціальних допомог та житлових субсидій, які відповідно до законодавства надаються залежно від сукупного доходу сім’ї.

 

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора