Здійснено комісійний виїзд у с. Абрамівка Машівської територіальної громади

Дата: 06.08.2021 16:51

Начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Яною Петренко,  начальником служби у справах дітей виконавчого комітету Машівської сільської ради Оленою Пасхаловою,  головним спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації Андрієм Карацюпою з метою обстеження умов проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, здійснено комісійний виїзд у с. Абрамівка Машівської територіальної громади  Полтавського району до прийомної сім’ї  Скринник С.М. Скринника Г.О.

Під час здійснення виїзду встановлено, що в родині проживає та виховується троє дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. У ході спілкування з прийомними батьками, члени комісії поспілкувалися з дітьми та батьками,  з’ясували, які наразі існують проблемні питання в родині, надали консультацію.