A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

ДОРОЖНЮ КАРТУ З ВІДНОВЛЕННЯ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ 109-ГО МІКРОРАЙОНУ ПОЛТАВИ ОБГОВОРИЛИ В ОДА

Дата: 09.08.2021 09:56
Кількість переглядів: 194

Дорожню карту з відновлення теплопостачання 109-го мікрорайону Полтави обговорили в ОДА

 

Заступник голови облдержадміністрації Євген Греков провів робочу нараду щодо вирішення питання забезпечення теплопостачанням жителів 109-го мікрорайону Полтави. В заході взяли участь представники органів виконавчої влади області, обласної ради, Полтавської територіальної громади й підприємств «Полтаватеплоенерго» і «Полтаватепло».

«Ми не залишаємося осторонь проблеми і виступаємо майданчиком для координації дій і надання допомоги органам місцевого самоврядування у вирішенні складної ситуації. Водночас основною скрипкою в цій роботі є Полтавська тергромада, яка відповідно до законодавства повинна забезпечити належне утримання й ефективну експлуатацію об’єктів ЖКГ, необхідний рівень та якість послуг населенню в цій сфері, – зазначив Євген Греков. – Спільно з фахівцями напрацювали дорожню карту. Роботу котельні турбомеханічного заводу необхідно відновити. Змонтувати мережі й, зрозуміло, встановити котел. Мова саме про новий, який зберігається на території КАТП-1628. Крім того, потрібно перевірити технічний стан попереднього котла, який вирізали».

Євген Греков додав, що на роботи зі встановлення нового обладнання має обов’язково бути проєктна документація. Її треба розробити оперативно. «Полтаватепло» має оголосити тендер спочатку на проєктні роботи, а потім і на будівельні, тобто монтаж котла. Фахівці «Полтаватеплоенерго» й житлово-комунального господарства, зокрема й виконкому Полтавської міськради, мають включитися в проведення техобстеження на котельні, щоб допомогти у формулюванні технічного завдання.

Інший важливий аспект – сума боргів, які наразі є в ТОВ «Полтаватепло». Аудит його заборгованості мають провести саме підприємство і міська влада.

«Покроковий план дій уже розроблений. Його треба виконати, щоб люди були з теплом, – зазначив Євген Греков. – Водночас розуміємо, що подача опалення з котельні турбомеханічного заводу – це тимчасове рішення. Щоб надалі щороку такої ситуації не виникало, розглядаємо варіант теплопостачання з котельні на вулиці Квітучій. Нині там потужностей недостатньо для опалення будинків 109-го мікрорайону, тож об’єкт потребує реконструкції. Наразі основне питання – своєчасно запустити котельню ПТМЗ. Ситуація з забезпечення теплом жителів 109-го мікрорайону – на контролі в голови облдержадміністрації Олега Синєгубова. Є розуміння з боку керівництва турбомеханічного заводу, підтримка обласної ради. Осторонь цієї проблеми не залишимося й не дамо пустити її на самоплив, адже це здоров’я і добробут тисяч людей».

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора