ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

Дата: 08.08.2021 09:08

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ   РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ  З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Щиро вітаю вас із професійним святом.

Ви – представники благородної та почесної професії, адже не дарма кажуть, що медичний лікар лікує людину, а ветеринарний – людство. Завдяки вашій сумлінній праці, відданості обраній справі епізоотична ситуація на теренах району та ветеринарно-санітарна безпека – стабільні.

Дякую вам за працелюбність і щедрість душі. Низький уклін ветеранам галузі, які самовідданою працею створювали й удосконалювали матеріально-технічну базу та й досі передають свій досвід молодшому поколінню.

З нагоди професійного свята бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, родинного затишку, добра і злагоди, миру і процвітання, успіхів у здійсненні всіх цілей і планів! Хай усе добре, зроблене з душею і натхненням, повертається сторицею!

З повагою,

голова районної державної адміністрації                        ДМИТРО   РОМАНОВ