ОЛЕКСАНДР ХИЖНЯК ЗАВОЮВАВ "СРІБЛО" НА ОЛІМПІАДІ В ТОКІО

Дата: 07.08.2021 08:40

Олександр Хижняк завоював "срібло" на олімпіаді в Токіо

7 серпня полтавець Олександр Хижняк у фіналі на турнірі боксерів у вазі до 75 кг на Олімпійських іграх у Токіо зустрівся з бразильцем Ебертом Соузою.

Олександр впевнено почав бій і виграв за очками від суддів перші два раунди. Так само він перемагав і у вирішальному, третьому раунді, проте несподівано пропустив удар на зустріч і опинився в нокдауні. Суддя відразу зупинив гру та віддав перемогу бразильцю.

««Полтавський танк» Олександр Хижняк здобуває «срібло» Олімпійських ігор! Дякую за неповторні емоції! Олександре, для нас ти вже чемпіон. Найбільші перемоги лише попереду. Пишаємося тобою!», – привітав боксера у соцмережах голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

26-річний Олександр Хижняк у 2017 році став чемпіоном Європи серед чоловіків віком до 22 років, а потім чемпіоном світу у середній вазі, а у 2019 році здобув золото на Європейських іграх.