Відбулася зустріч з головою Котелевської селищної громади

Дата: 05.08.2021 13:23

Відбулася зустріч  з головою Котелевської селищної громади  Тетяною Корост заступника голови Полтавської районної державної адміністрації Олександра Солодовника, начальника управління молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації  Марини Трохименко щодо реалізації обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту Полтавської області на 2021-2024 роки  в рамках якої передбачено встановлення мультифункціональних спортивних майданчиків на території Полтавської області.

На території Котелевської селищної громади в рамках реалізації обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту Полтавської області на 2021-2024 роки визначено побудувати три мультифункціональних спортивних майданчики на умовах співфінансування з обласного бюджету та з бюджету Котелевської громади.