05 серпня 2021 року відбулася п’ята сесія Полтавської районної ради

Дата: 05.08.2021 13:11

05 серпня 2021 року  відбулася п’ята сесія Полтавської районної ради восьмого скликання в якій взяли участь голова Полтавської районної державної адміністрації Дмитро Романов та заступник голови Полтавської районної державної адміністрації Олександр Солодовник.

Пленарне засідання п’ятої сесії районної ради восьмого скликання провів Михайло Кононенко. Загалом на порядку денному було винесено ряд  питань, а саме:

1. Про взяття до відома факту дострокового припинення повноважень
  1. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності
  1. Про перспективи забезпечення споживачів газом, орієнтовні показники стосовно обсягів, тарифів на газ.
  1. Про виконання районного бюджету за перше півріччя 2021 року
  1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2021 рік.
  1. Про внесення змін до складу Президії районної ради
  1. Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради
  1. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
  1. Про затвердження спільних розпоряджень голови районної ради та голови районної державної адміністрації
  1. Про внесення змін до рішення другої сесії районної ради восьмого скликання від 23 лютого 2021 року № 2/VIII-123.
  1. Про вихід Полтавської районної ради зі складу засновників дошкільного навчального закладу «Веселка» Котелевської районної ради та безоплатну передачу прав засновника Великорублівській сільської ради
  1. Про затвердження передавального акту комунальної організації (установи, закладу) «Відділу управління майном», засновником якого є Диканська районна рада (правонаступник Полтавська районна рада)
  1. Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Полтавської міської територіальної громади до Полтавського районного бюджету.
  1. Про зміну і встановлення меж селища міського типу Котельва Полтавського району Полтавської області
  1. Про преміювання голови районної ради з нагоди державного свята – Дня незалежності України

16.Про звіт директора комунального підприємства «Планування і забудова територій Полтавського району та здійснення архбудконтролю» Полтавської районної ради щодо фінансово-господарську діяльність підприємства за перше півріччя 2021 року.

17.Про звіт директора комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації та містобудування Полтавського району» Полтавської районної ради щодо фінансово-господарську діяльність підприємства за перше півріччя 2021 року.

18.Про звіт директора комунального підприємства «Полтавський районний центр земельного кадастру» Полтавської районної ради щодо фінансово-господарську діяльність підприємства за перше півріччя 2021 року.

19.Про звіт директора комунального підприємства «Аварійно-відновлювальна служба Полтавського району» Полтавської районної ради щодо фінансово-господарську діяльність підприємства за перше півріччя 2021 року.

Оскільки усі питання порядку денного детально розглядалися на засіданнях профільних депутатських комісій, переважна більшість рішень була прийнята, хоча окремі питання обговорювалися з внесенням пропозицій.