04.08.2021 року на території Надержинщинської виправної колонії (№65) відбулося виїзне засідання спостережної комісії при Полтавській районній державній адміністрації

Дата: 04.08.2021 16:39

04.08.2021 року на території Надержинщинської виправної колонії (№65) відбулося виїзне засідання спостережної комісії при Полтавській районній  державній адміністрації за участі голови спостережної комісії  Олександра Солодовника, членів комісії Олени Носенко та Вадима Вінніка, секретаря комісії Наталії Жученко. На засіданні комісії розглядалися питання стосовно умовно-дострокового звільнення засуджених Крюковської виправної колонії (№29), Божківської виправної колонії (№ 16),  Машівської виправної колонії  (№ 9),Надержинщинської  виправної колонії (№ 65).

Членами спостережної комісії була проведена зустріч з адміністрацією Надержинщинської виправної колонії (№65), при взаємодії з правоохоронними органами здійснено обхід об’єктів житлової зони установи. В ході обходу представники спостережної комісії  ознайомились із створеними в установі комунально – побутовими умовами проживання засуджених, з порядком надання їм медичного обслуговування, з умовами праці та здобуття освіти та професії, можливостями задовольняти духовні потреби, безпосередньо особисто поспілкувались із засудженими. Особлива увага була звернута на умови перебування дітей до 3-х років в дитячому будинку «Малятко».

Члени спостережної комісії дали високу оцінку створеними умовами для відбуття засудженими покарання. Надержинщинська виправна колонія (№65) являється однією з кращих виправних установ  України щодо умов перебування засуджених.