ПЕРЕВІРИЛИ РОБОТУ ЦЕНТРІВ ВАКЦИНАЦІЇ В ПОЛТАВІ

Дата: 03.08.2021 16:17

Перевірили роботу центрів вакцинації в Полтаві

3 серпня голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, його перший заступник Дмитро Лунін та директор ДОЗ Віктор Лисак відвідали чотири центри вакцинації від COVID-19 у Полтаві. Проаналізували наповненість центрів у Палаці культури залізничників, ПД «Листопад», ТРЦ «Київ» та по вулиці І. Мазепи, 21.

Наразі в Полтавській області працюють 9 центрів, 75 мобільних бригад і 93 пункти щеплення.

«Маємо сконцентрувати увагу, щоб зробити вакцинацію від коронавірусу доступною, – розповів Олег Синєгубов. – Вакцина на Полтавщині – в достатній кількості, усі чотири види. Продовжуємо інспектувати центри, дивимося, як організована робота, що зробити для покращення, щоб охопити щепленням більше населення і пришвидшити темпи вакцинації».

Наразі МОЗ ставить завдання щодня в Україні щеплювати за добу 250 тисяч осіб. Полтавська область залишається у лідерах із вакцинації. Наразі щеплено 178673 особи, 3069 – за останню добу.