ВАКЦИНАЦІЯ ВІД COVID-19 В ПОЛТАВСЬКОМУ РАЙОНІ

Дата: 01.08.2021 08:35

ВАКЦИНАЦІЯ ВІД COVID-19 В ПОЛТАВСЬКОМУ РАЙОНІ

31 липня та 1 серпня 2021 року, був відкритий та працює (вав) пункт щеплення в безпосередньо приміщеннях Полтавської районної державної адміністрації.

Щеплення проводи(ло)ться вакцинами Pfizer і Modernа. Вакцинацію проводе Комунальне підприємство „Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги“ Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області спільно з районним штабом з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру щодо поширення коронавірусної хвороби на території Полтавського району.

Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Дмитро Задворкін звернувся до керівників громад щодо активізації роботи вакцинації на великих підприємствах та аналізувати кількість щеплених осіб у галузі освіти, торгівлі, системі перевезень, соціального захисту, культури та будівництва.