A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

ДМИТРО ЛУНІН: «ЗАРАЗ ПОТРІБНО АКТИВНО ВАКЦИНУВАТИСЯ, ЩОБ НЕ ПОТРАПИТИ ДО КАРАНТИННОЇ ЗОНИ І НЕ ПРИПИНЯТИ РОБОТУ ПІДПРИЄМСТВ ЧИ ЗАКЛАДІВ»

Дата: 30.07.2021 13:55
Кількість переглядів: 280

Дмитро Лунін: «Зараз потрібно активно вакцинуватися, щоб не потрапити до карантинної зони і не припиняти роботу підприємств чи закладів»

 

30 липня в Полтавській облдержадміністрації відбулася нарада в режимі відеоконференції з питань функціонування медичної галузі в умовах карантину.

Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін нагадав, що на Полтавщині триває п’ятий етап вакцинації від COVID-19. Міністерство охорони здоров’я запланувало до кінця літа виконати щеплення 10 мільйонів українців, а до кінця 2021 року – 25 мільйонів громадян.

«На сьогодні всі пункти щеплення та центри вакцинації забезпечені вакцинами AstraZeneca, Coronavaс, Pfizer і Moderna. Але якщо у містах населення більш охоче вакцинується, на певних територіях регіону процес щеплення проходить мляво, – розповів Дмитро Лунін. – Міністр охорони здоров’я надав інформацію, що заклади освіти й науки будуть працювати в жовтій, помаранчевій та червоних зонах при дотриманні такого показника, як 80% щеплених працівників організації. Вважаю, що до кінця року ми отримаємо такі ж завдання не тільки по критичній інфраструктурі, а й по іншим установам».

Спілкування з керівниками великих підприємств області показало, що колективи готові вакцинуватися, і на підприємствах можуть надати приміщення для проведення вакцинації. Тому Дмитро Лунін звернувся до громад та штабів з ліквідації наслідків НС активізувати роботу щодо вакцинації організованих колективів.

«В області погіршується епідеміологічна ситуація. За останні 10 днів спостерігається ріст захворювання на COVID-19. Тому вже зараз потрібно активно вакцинуватися, щоб найближчим часом не потрапити до карантинної зони і не припиняти роботу підприємств чи закладів», – наголосив керівник робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19 на території Полтавської області Дмитро Лунін.

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак порушив питання важливості і ролі штабів із ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру щодо поширення коронавірусної хвороби на Полтавщині.

«Украй важливо активізувати їхню діяльність, проаналізувати допущені недоліки під час епідеміологічного підйому попередніх хвиль захворювання. Поряд із плануванням роботи штабів, доцільно переглянути їхній склад, функціональні обов’язки учасників, взяти під контроль вакцинальну кампанію, вивчити роботу діючих центрів,– зауважив Віктор Лисак. – Він наголосив про важливість громад бути готовими до нових викликів, пов’язаних із високою контагіозністю нового штаму Дельта. Те ж саме стосується й мережі лікувальних закладів, де мають провести аудит із наявності засобів індивідуального захисту, кисневого забезпечення, спецодягу. Госпітальна база має бути забезпечена потоковим киснем».

За підсумками наради було вирішено за 2 тижні усунути недоліки роботи штабів, перевірити дотримання карантину в області, виконати моніторинг щеплень у ПМСД та громадах, активізувати роботу щодо вакцинації на великих підприємствах та аналізувати кількість щеплених осіб у галузі освіти, торгівлі, системі перевезень, соцзахисту, культури та будівництва.

Нагадаємо, що в Полтавській області різними вакцинами щеплено 168081 особу, за останню добу щеплення отримали 4135 людей.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора