Дата: 27.07.2021 11:25

25.08.2021 р. о 10:00 в великій залі, за адресою м. Полтава, вул.Шевченка, 5 відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про розгляд проекту «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 1,3300 га з кадастровим номером 5323085600:00:001:0027, розташованої за межами населених пунктів біля с.Ряске в адміністративних межах Михайлівської сільської ради Полтавського району Полтавської області з метою індивідуального дачного будівництва».

Розробник:

КП «Планування і забудова територій Полтавського району та здійснення архбудконтролю», ГАП – Телегін С.К.

2. Про розгляд проекту «Детальний план території земельної ділянки для будівництва складу ТМЦ за адресоювул.Калинова 46Е біля с.Піщане Решетилівського району Полтавської області».

Розробник:

3. Про розгляд проекту «Детальний план території населеного пункту с.Розсошенці, Полтавського району Полтавської області поряд з мікрорайоном «Садовий»».

Розробник:

ФОП «Педан С.В.», ГАП – Педан С.В.

З матеріалами проектної документації можливо ознайомитися за адресою м. Полтава, вул.Шевченка, 5, каб.15.

Зауваження та пропозиції можливо надати в письмовому та електронному вигляді на електронну пошту E-mail: polt_rda@adm-pl.gov.ua до 25.08.2021 р. до 9:30.