Колективна вакцинація в Полтавському районі

Дата: 29.07.2021 15:46

Колективна вакцинація в Полтавському районі

В Полтавському районі, триває п’ятий і найбільш масштабний етап вакцинації проти COVID-19. Основна задача - охопити щепленням максимум населення району.

Розпочали вакцинацію колективів підприємств розташованих на території району, які виявили бажання зробити щеплення.

28.07.2021 р. медичними працівниками мобільної бригади КП «Полтавський РКЦПМД» Терешківської сільської ради провакциновано 75 працівників ТОВ "ОНУР Конструкціон Інтернешнл", щеплення проводилися вакциною Moderna.

Вакцинація відбувається із виїздом бригади в організацію, якщо на підприємстві виявили бажання вакцинуватися більше 30 осіб.

Вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби,  рятує життя та є повністю доступна і безпечна.