ДИКАНСЬКИЙ НВК ІМЕНІ ГОГОЛЯ ПОВНІСТЮ РЕКОНСТРУЮЮТЬ ЗА ПРОГРАМОЮ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»

Дата: 28.07.2021 16:38

Диканський НВК імені Гоголя повністю реконструюють за програмою «Велике будівництво»

Навчально-виховний комплекс імені М.В. Гоголя у Диканьці – один із закладів освіти, де тривають роботи в межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Діти з усієї області повинні мати сучасні умови навчання, винятково здорове харчування, безпечно й комфортно діставатися до школи. Саме тому ми закуповуємо нові класи, лабораторії, обладнання й нові шкільні автобуси, по всій Полтавщині ремонтуємо будівлі шкіл. У Диканському НВК уже замінили вікна й двері, утеплили фасад, частково проклали електромережі й систему опалення. А найголовніше – повністю оновили бібліотеку, актову залу й харчоблок», – розповів голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Будівельна готовність становить 53%. Наразі робітники реконструюють ґанки, на яких встановлять пандуси, монтують системи пожежогасіння й пожежної сигналізації, будують зовнішню ліфтову шахту, щоб школярі на візках могли легко потрапити в будівлю.

Приміщення НВК збудували 1977 року й відтоді до 2020-го, відколи почалася реконструкція, капітального ремонту не було.

Проведення реконструкції стало можливим завдяки Надзвичайній кредитній програмі для відновлення України, яка фінансується коштами Європейського інвестиційного банку, за підтримки Європейського Союзу, технічного супроводу ПРОООН, співфінансується з обласного й місцевого бюджетів. Цей об’єкт включено до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».