ЮНІ ПОЛТАВСЬКІ ВЕСЛУВАЛЬНИКИ ПОСІЛИ ПЕРШЕ МІСЦЕ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ СЕРЕД ДЮСШ ТА СДЮШОР

Дата: 28.07.2021 08:38

Юні полтавські веслувальники посіли перше місце на Чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР

В Умані Черкаської області з 22 по 25 липня 2021 пройшов командний Чемпіонат України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ) та спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву з веслування на байдарках та каное.

На нього прибуло більше 500 учасників із різних областей України, від 13 до 16 років.

Найкращий результат на цих змаганнях показала КЗ ПДЮСШ «Веслувальник» із Полтави, посівши перше місце (652 очки).

Друге місце зайняла ОСДЮСШОР «Олімп» Волинь (624 оки) та третє –ДЮСШ №4 Хмельницький (595 очків) .

Полтавці вибороли 8 золотих, 4 срібні та 3 бронзові нагороди.