ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: НА 118 КІЛОМЕТРІ ДОРОГИ Н-31 ДНІПРО–РЕШЕТИЛІВКА ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ

Дата: 28.07.2021 08:33

Велике будівництво: на 118 кілометрі дороги Н-31 ДніпроРешетилівка тривають ремонтні роботи

На автодорозі Н-31 Дніпро–Решетилівка на обході в Кобеляках, укладають важкий бетон товщиною 26 см на підходах до шляхопроводів. Про це повідомив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

«У межах Полтавщини будуємо цементобетону дорогу з 4-ма смугами руху. Протяжність – майже 80 кілометрів. Наразі вже збудовано близько 60 кілометрів дороги. Будівництво плануємо завершити вже цього року», – розповів Олег Синєгубов.

Роботи ведуться в межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» та державного інвестиційного проєкту з розвитку цієї автодороги.