Збільшення кількості центрів масової вакцинації Полтавського району

Дата: 26.07.2021 15:58

Кожен громадянин має змогу захистити себе від коронавірусної інфекції й отримати щеплення. Вакцинуватисяв Полтавському районі можна максимально доступно та просто.

Збільшується  кількість центрів масової вакцинації. Минулого тижня відкрилися нові центри вакцинації у місті Полтава – на базі палацу дозвілля «Листопад» і в колишній поліклініці кардіологічного диспансеру на вулиці Івана Мазепи. Режим роботи  пунків щеплень:  щоденно з 9:00 до 18:00.

Наразі за показниками захворюваності на COVID-19 район знаходиться на стабільно низькому рівні. Серед зафіксованих випадків - основна тенденція припадає на осіб, які перебували на відпочинку або повернулися із-за кордону.

Для того, щоб ми могли працювати у звичайному режимі, без карантинних обмежень, країна й надалі знаходилася в «зеленій» зоні -  треба всім без винятку дотримуватися протиепідеміологічних вимог.  Усе залежить  лише від нас самих.

Повага до всіх хто свідомо пройшов курс вакцинації і цим кроком забезпечив зменшення рівня захворюваності.

Щеплення від коронавірусної інфекції – це єдиний спосіб, який дасть змогу нам повернутися до нормального життя.