A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

ПРО НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ГРОМАДЯНАМ ПОХИЛОГО ВІКУ, ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ ПРОТЯГОМ І ПІВРІЧЧЯ 2021 РОКУ

Дата: 26.07.2021 13:44
Кількість переглядів: 200

Про надання соціальних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю протягом І півріччя 2021 року

 

Протягом І півріччя 2021 року соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю особам на рівні територіальних громад надавав 21 територіальний центр соціального обслуговування та 30 центрів надання соціальних послуг.

У 12 територіальних громадах соціальні послуги надавались згідно з укладеними договорами про співпрацю та співфінансування 7-ма територіальними центрами та центрами надання соціальних послуг інших територіальних громад.

Протягом І півріччя 2021 року соціальними послугами охоплено 54,9 тис. осіб, в тому числі послугою «догляд вдома» понад 18,4 тис. одиноких, одиноко проживаючих осіб, додатково виявлено за період карантину понад 4,8 тис. осіб.

Для забезпечення доступності соціальних послуг мешканцям сільських населених пунктів продовжено роботу філій відділень територіальних центрів соціального обслуговування та центрів надання соціальних послуг, де надано послуги 3,7 тис. осіб.

У 2021 році створено додаткові робочі місця працівників територіальних центрів у створено Котелевській, Щербанівській, Семенівській та Білицькій територіальних громадах.

Послугу «соціальне таксі» запроваджено у 44 територіальних громадах області. Протягом І півріччя 2021 року надано 4,5 тис. автотранспортних послуг, у тому числі 2,3 тис. – особам з інвалідністю.

Цього року для отримання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю відповідно до державної програми, 10-ма територіальними громадами до Мінсоцполітики України направлено необхідний пакет документів.

Із метою забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації для тимчасового користування функціонують пункти видачі, в яких знаходиться 6,4 тис. одиниць засобів реабілітації. Протягом І півріччя 2021 році видано засобів реабілітації 3,8 тис. осіб.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 року № 10-р «Про схвалення Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року», з метою сприятливих умов проживання громадян похилого віку, послуга «стаціонарного догляду» в області з початку року надавалась в 12 територіальних громадах 193 особам.

У 2021 році засновниками 30 надавачів соціальних послуг було прийнято рішення про повне або часткове надання соціальних послуг громадянам похилого віку та особам з інвалідністю на безоплатній основі.

 

За інформацією Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора