ЗАВЕРШУЄТЬСЯ БУДІВНИЦТВО НАЙБІЛЬШОГО В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ШЛЯХОПРОВОДУ ТУНЕЛЬНОГО ТИПУ

Дата: 26.07.2021 09:38

Завершується будівництво найбільшого в Полтавській області шляхопроводу тунельного типу

У селі Шевченкове Решетилівської громади на км 154+565 автодороги Н-31 Дніпро – Решетилівка зводять залізобетонний тунель. Споруда призначена для перетину траси Н-31 великогабаритною сільськогосподарською технікою та транспортом місцевих мешканців.

Наразі підрядник проводить влаштування основного проїзду по тунелю. Паралельно триває влаштування підходів до тунелю та проїзду по штучній споруді.

Висота проїзду автотранспорту в тунельній частині шляхопроводу складає 5,5 м. Ширина – 9 м. Він повністю споруджений із монолітного залізобетону. Для цього використано близько 1000 м³ бетону (приблизно 100 бетонозмішувачів) та більше 200 тонн металевої арматури.

На об'єкті працює компанія «Альтком».

Траса Н-31 Дніпро – Решетилівка сполучатиме Дніпро та Київ. Її протяжність у двох областях – 138,4 км. У Дніпропетровській – 59 км будується  в асфальтобетоні, у Полтавській області – 79 км в цементобетоні. До 30-річчя Незалежності її будівництво завершать.

Реалізовують проєкт у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

За матеріалами вебпорталу «Велике будівництво»