ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗАПИСАВ ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІЙЦІВ

Дата: 26.07.2021 09:33

Володимир Зеленський записав відеозвернення для українських олімпійців

Президент Володимир Зеленський сподівається, що на літніх Олімпійських іграх в Токіо засяють яскраві українські зірки й столиця Японії побачить підняті синьо-жовті прапори. Про це він зазначив у відеозверненні, опублікованому на сторінці Глави держави у Facebook з нагоди початку Ігор.

«Вірю, що в країні висхідного сонця засяють яскраві українські зірки. І вірю, що ви плануєте нам те, що дорожче від золота, срібла й бронзи, – це емоції від перемоги, гордість бути українцями, щастя бути українцями, миті, які залишаються назавжди у нашому великому, понад 40-мільйонному сімейному альбомі. Давайте поповнимо цей альбом. Ми у вас віримо, ми за в нас вболіваємо і чекаємо золото в Україні. А наше золото – це всі українці у Токіо», – підкреслив Президент.

Зеленський нагадав, що завдяки українським олімпійцям, синьо-жовтий прапор підіймали вгору в різних куточках планети.

«Вірю, невдовзі його побачить і Токіо», – сказав він.

Глава держави додав, що хоч ця Олімпіада відбудеться за порожніх трибун, вона не матиме «порожніх сердець». За його словами, серця всіх українців будуть сповнені підтримкою й вірою у перемоги українських спортсменів.