Відбулося засідання спостережної комісії при Полтавській районній державній адміністрації

Дата: 21.07.2021 15:36

Відбулося засідання спостережної комісії при Полтавській  районній державній адміністрації

21 липня 2021 року відбулося засідання спостережної комісії при Полтавській  районній державній адміністрації. На засідання комісії були запрошені представники Божківської виправної колонії (№ 16), Машівської  виправної колонії (№ 9), Крюківської виправної колонії (№ 29), Надержинщинська виправна колонія (№ 65).

На засіданні комісії розглядалися питання стосовно можливого застосування умовно-дострокового звільнення згідно із ст. 81, КК щодо засуджених відповідно до подання та протоколів колоній, заміни невідбутої частини покарання на більш м’яке згідно ст. 82 КК України відповідно до подання та протоколів колоній.

Відповідно до Постанови № 13 засідання спостережної комісії при Полтавській районній державній адміністрації погоджено подання колоній для передачі матеріалів до суду щодо можливого застосування застосування умовно-дострокового звільнення засуджених та заміни невідбутої частини покарання на більш м’яке.