Вакцинаціявід COVID-19 в територіальних громадах Полтавського району

Дата: 21.07.2021 14:27

Відповідно до доручення голови Полтавської райдержадміністрації Дмитра Романова 20 липня 2021 року перший заступник голови РДА Дмитро Задворкін, заступник голови РДА Олександр Солодовник та начальник відділу оборонної роботи та цивільного захисту РДА Вадим Віннік відвідали Білицьку територіальну громаду.

Зустрілися з селищним головою Миколою Скрильником та медпрацівниками,обговорили проведення вакцинації від COVID -19 в Білицькій територіальній громаді та визначилися з необхідністю пришвидшення темпів проведення вакцинації з метою мінімізації наслідків  наступної хвилі пандемії в Полтавському районі.

Під час  зустрічі було акцентовано увагу на необхідному посиленні роботи з висвітлення питань вакцинації матеріалів на сайтах Полтавської РДА та Білицької територіальної громади.