20 липня голова Полтавської райдержадміністрації Дмитро Романов провів щотижневу нараду

Дата: 20.07.2021 11:00

20 липня  голова Полтавської райдержадміністрації Дмитро Романов провів щотижневу нараду, в якій взяли участь  голова Полтавської районної ради  Михайло Кононенко, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Задворкін, заступник голови райдержадміністрації Олександр Солодовник та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На нараді розглянуто питань, а саме:

- Про стан запобігання поширенню гострого респіраторного захворювання COVID-19, спричиненого коронавірусною інфекцією  SARS-CoV-2, у Полтавському районі.

-Про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, установах, організаціях району.

-Про  аналіз виконання місцевих  бюджетів Полтавського  району за перше півріччя 2021 року.

-Про техногенну ситуацію в районі.

Акцент було зроблено на хід вакцинації у Полтавському районі про що доповів  Віннік Вадим Михайлович – начальник відділу  оборонної роботи та   цивільного захисту райдержадміністрації

За підсумками наради головою  райдержадміністрації дано відповідні доручення