ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ХАЙВЕЙ: НА ТЕРИТОРІЇ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗБУДОВАНО БЛИЗЬКО 60 КМ ДОРОГИ Н-31 ДНІПРО-РЕШЕТИЛІВКА

Дата: 20.07.2021 09:57

Перший український хайвей: на території Полтавської області збудовано близько 60 км дороги  Н-31 Дніпро-Решетилівка

На автодорозі Н-31 Дніпро-Решетилівка на обході в Кобеляках, укладають важкий бетон товщиною 26 см на підходах до шляхопроводів. Про це повідомив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

«У межах Полтавщини будуємо цементобетону дорогу з 4-ма смугами руху. Протяжність – майже 80 кілометрів. Наразі вже збудовано близько 60 кілометрів дороги. Будівництво плануємо завершити вже цього року», – розповів Олег Синєгубов.

Роботи ведуться в межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» та державного інвестиційного проєкту з розвитку цієї автодороги.