Привітання голови райдержадміністрації з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості

Дата: 19.07.2021 08:12

Сьогодні своє професійне свято відзначають представники складних та мужніх професій – металурги та гірники.

Праця цих фахівців є першоосновою всіх виробничих процесів. Адже, незважаючи на технологічний розвиток, виробництву завжди у першу чергу необхідні руда і виплавлений з неї метал. Працівники металургійної та гірничодобувної промисловості своєю важкою працею зміцнюють промислову потужність нашої країни, впроваджуючи нові технології та підвищуючи якість продукції.

Тож щиро дякую всім, хто працював та продовжує працювати біля печей та в вибоях, розвиваючи гірничо-металургійну промисловість України. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добробуту та нових виробничих досягнень!

З повагою, голова райдержадміністрації                           Дмитро Романов