У ПОЛТАВІ ВИХІДНИМИ ПРАЦЮВАТИМУТЬ ПЕРЕСУВНІ КОМПЛЕКСИ ІЗ ВАКЦИНАЦІЇ ПРОТИ COVID-19

Дата: 16.07.2021 13:36

У Полтаві вихідними працюватимуть пересувні комплекси із вакцинації проти COVID-19

У суботу на неділю, 17-18 липня, з 8.00 до 14.00 на вулиці Новий Базар у Полтаві у районі Центрального ринку працюватимуть два пересувних комплекси із вакцинації проти COVID-19. Щоб отримати щеплення вакциною CoronaVac, потрібно мати паспорт, бажано – декларацію з сімейним лікарем.

CoronaVac є інактивованою вакциною, безпечною для людини. Вона захищає від важкого перебігу COVID-19 та госпіталізації. Вакцини цього типу використовуються для щеплень від багатьох хвороб. Зокрема проти дифтерії, гепатиту B, поліомієліту. Вакцину компанії Sinovac Biotech водять внутрішньом'язово. Дані про проведене щеплення одразу заносяться до єдиної інформаційної системи.

Вакцинація – добровільна і безкоштовна. Скористайтеся нагодою. Убезпечте себе та своїх рідних від коронавірусної інфекції на її ускладнень.

Департамент охорони здоров'я ПОДА