Масова вакцинація — єдиний спосіб зупинити пандемію

Дата: 16.07.2021 13:23

Продовжується поїздка керівника робіт з ліквідації  наслідків медико-біологічної надзвичайної  ситуації  природного характеру державного рівня ДмитраЗадворкіна  та начальникаштабу  з ліквідації  наслідків медико-біологічної надзвичайної  ситуації  природного характеру державного рівня  ВадимаВіннікапотериторіальних громадах та  медичних закладахПолтавського району щодо вивчення стану вакцинації.

Під час зустрічіз керівниками Решетилівської територіальної громади йшла мова про необхідності вакцинації як єдиного шляху протидіяти пандемії.

Говорили про посилення роботи в напрямку  збільшення кількості щеплень, роботу пунктів щеплень, залучення мобільних бригад та інформування населення на місцях.

Всі зареєстровані вакцини  — безпечні й ефективно формують імунітет.