Провели регіональний фестиваль ідей розвитку громад

Дата: 15.07.2021 16:37

Голова Полтавської районної державної адміністрації Дмитро Романов взяв участь у заході - #IDEA_FEST_Poltava_Region_2021  який відбувся у приміщенні терміналу аеропорту «Полтава».

Це перший регіональний фестиваль ідей розвитку громад Полтавської області організаторами якого є Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування, Асоціація відкритих міст за сприяння облдержадміністрації та обласної ради.

Фестиваль спрямований наповнити креативними ідеями громади регіону, сприяти обміну досвідом та історіями успіху. Майданчик об’єднує професіоналів з різних сфер проєктного менеджменту, надає можливість знайти однодумців для реалізації спільних проєктів!

Є сподіванняь, що громади Полтавщини ,на цьому форумі, знайдуть «свого» інвестора!

Під час фестивалю ідей одночасно працювали 18 локацій – у форматі «Світового кафе» за різними напрямками: інфраструктура, бізнес, земельний аудит, агросфера, енергозбереження, медицина, культура, туризм, благоустрій, екологія, громадські бюджети Полтавщини.

Центральною була локація «Project Work», присвячена темі державно-приватного підприємництва.