A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

У ПОЛТАВІ ПРОВЕЛИ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ІДЕЙ РОЗВИТКУ ГРОМАД

Дата: 15.07.2021 13:46
Кількість переглядів: 202

У Полтаві провели регіональний фестиваль ідей розвитку громад

 

У приміщенні терміналу аеропорту «Полтава» відбувся перший регіональний фестиваль IDEA FEST Poltava Region – 2021.

Організували захід Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування, Асоціація відкритих міст за сприяння облдержадміністрації та обласної ради. Фестиваль спрямований наповнити креативними ідеями громади регіону, сприяти обміну досвідом та історіями успіху.

У заході взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, голова обласної ради Олександр Біленький, керівники громад Полтавщини, представники проєктного менеджменту.

Олег Синєгубов наголосив, що для розвитку громад важлива комунікація між державою, органами місцевого самоврядування, обласною владою.

«Наше завдання – показувати приклад розвитку всіх громад. Від них потрібні гарні ідеї й ініціативи, які відстоюватимемо на рівні Києва. Зараз у центральних органах влади є дуже багато ініціатив і проєктів, які підкріплені фінансами. Наприклад, нині на рівні держави оголошено конкурс на створення і співфінансування сучасних активних парків. Вони повинні бути в кожній громаді. 60 відповідних проєктів маємо подати на Офіс Президента, але до співфінансування відберуть найкращі. Так само зараз іде фінансування спортивного реформування: спортінтернатів, ДЮСШ тощо. Ми будемо захищати свої проєкти так, як захищали проєкт басейну на вулиці Петра Юрченка, який переміг і отримав 105 мільйонів гривень на його завершення».

Олександр Біленький зауважив, що такий фестиваль проводять, щоб  роз’яснити керівникам громад, які ідеї нині актуальні та як їх втілити в роботу.  І додав, що Полтавська область – єдина в Україні, яка реалізовує громадські бюджети в межах цілого регіону на власних онлайн-платформах.  

«Багато інструментів дає обласна влада, щоб представники органів місцевого самоврядування могли витрачати свої кошти в цільовому напрямі й паралельно реалізовувати ідеї людей, які хочуть впровадити на тій чи іншій території.  Кожен повинен винести для себе з сьогоднішнього заходу певну ідею», – сказав Олександр Біленький.

Під час фестивалю ідей одночасно працювали 18 локацій –  у форматі «Світового кафе» за різними напрямками: інфраструктура, бізнес, земельний аудит, агросфера, енергозбереження, медицина, культура, туризм, благоустрій, екологія, громадські бюджети Полтавщини.

Центральною була локація «Project Work», присвячена темі державно-приватного підприємництва.

На заході спікери ділилися досвідом створення та реалізації проєктів. 

Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора