НА ПОЛТАВЩИНІ ВІДІБРАЛИ 5 ДЮСШ, ЯКІ МОЖУТЬ ВІДРЕМОНТУВАТИ В 2022 РОЦІ

Дата: 15.07.2021 13:29

На Полтавщині відібрали 5 ДЮСШ, які можуть відремонтувати в 2022 році

14 липня в облдержадміністрації відбулася нарада під головуванням першого заступника голови Полтавської ОДА Дмитра Луніна щодо проєкту реконструкції спортивних інтернатів і ДЮСШ у регіоні. Під час засідання запрошені керівники й представники ДЮСШ області обговорили плани щодо покращення матеріальної бази спортивних шкіл.

«Нещодавно Офіс Президента, Міністерство молоді та спорту ініціювали новий проєкт реконструкції 18 спортивних інтернатів та 100 перших ДЮСШ в Україні. Його планують реалізувати в 2022 році, але готуватися до цього треба вже зараз, – розповів Дмитро Лунін. – У Полтавській області обрано 7 закладів – 2 спортивні інтернати та 5 ДЮСШ».

- КЗ «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступеня»;

- КЗ «Кременчуцька спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів імені І.М.Піддубного»;

- КЗ «ПСДЮСШОР №2» Полтавської міської ради;

- ДЮСШ №1 міста Горішні Плавні;

- ДЮСШ №3 міста Горішні Плавні;

- КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії» Полтавської обласної ради;

- МК ДЮСШ «Авангард» Кременчуцької міської ради.

На нараді обговорили бачення щодо розвитку цих закладів, а також переглянули презентацію.

Фактично по кожному закладу було запропоновано конкретне бачення щодо розвитку окремих видів спорту і відповідно запропоновано проведення необхідних робіт із реконструкції існуючих чи будівництва нових об’єктів, щоб забезпечити кращу підготовку спортсменів у регіоні.

Потім концепція розвитку спортивних інтернатів та ДЮСШ буде представлена в Міністерстві молоді та спорту. Проєкти реконструкції затверджених закладів мають бути готові до кінця 2021 року, щоб у 2022-му можна було розпочинати будівельні роботи.