A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Школярі Полтавської області вдало виступили на ІІІ літній Гімназіаді України

Дата: 14.07.2021 15:02
Кількість переглядів: 116

Школярі Полтавської області вдало виступили на ІІІ літній Гімназіаді України

 

Змагання з 16 видів спорту ІІІ літньої Гімназіади України тривали з квітня по липень. Полтавщину на них представляли 124 учасники у 11 видах спорту.

Спортсмени з Полтавської області 33 медалі (9 золотих, 7 срібних, 17 бронзових) і у загальнокомандному заліку посіли ІІІ місце в другій групі областей.

Переможцями та призерами ІІІ літньої Гімназіади України стали:

Дзюдо:

І місце - Ізосімова Єлизавета (ЗОШ І-ІІІ ст.  №1 Горішньоплавнівської міської ради)

ІІ місце - Гнатенко Катерина (Полтавська гімназія №33)

ІІІ місце - Невзорова Марія (СЗОШ №5 ім. Л.І. Бугаєвської м. Горішні Плавні)

ІІІ місце - Омельченко Ярослав (ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Горішньоплавнівської міської ради)

ІІІ місце -  Омельченко Богдан(ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Горішньоплавнівської міської ради)

Легка атлетика:

І місце - Скочко Владислав  (ОЗ Пирятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №6)

ІІІ місце - Скочко Владислав (ОЗ "Пирятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №6)

І місце - Безсмертна Ірина (Пирятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)

ІІ місце - Нестеренко Олександра (Лубенська ЗОШ І-ІІІ ст. №1)

ІІІ місце - Нестеренко Олександра (Лубенська ЗОШ І-ІІІ ст. №1)

ІІІ місце - Кулаковський Давид (Кременчуцький ліцей-інтернат №21 "Старт") ІІІ місце - Коваленко Аліна (Кременчуцький ліцей №25 "Гуманітарний колегіум")

ІІІ місце - Костенко Софія (Пирятинський ліцей)

ІІІ місце - Тараненко Вікторія (ОЗ "Пирятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №6)

ІІІ місце - Гузь Данило (Лубенська СЗОШ  І-ІІІ ст. №6)

Плавання:

І місце - Семенова Катерина (СЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. В.О.Ніжніченка м. Горішні Плавні)

І місце - Семенова Катерина (СЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. В.О.Ніжніченка м. Горішні Плавні)

ІІІ місце - Болсуновська Анна  (СЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. В.О.Ніжніченка м. Горішні Плавні)

Тхеквондо ВТФ:

ІІ місце - Ступак Катерина (Полтавська гімназія "Здоров’я" № 14)

ІІІ місце - Когут Ліна (Полтавська гімназія №17)

Боротьба греко-римська:

ІІІ місце - Педенко Сергій (Демидівський ЗЗСО І-ІІІ ст.Решетилівської міської ради)

І місце - Мирний Богдан (Кременчуцький ліцей №6 "Правобережний)

ІІ місце - Семенцов Ілля (Кременчуцький Ліцей №6 "Правобережний)

ІІ місце - Трудненко Денис (ОЗ "Решетилівський ліцей Ім. І.Л.Олійника Решетилівської міської ради")

ІІ місце - Середа Андрій (Миргородська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 ім. І.А.Зубковського)

Боротьба вільна:

І місце - Соколовська Надія ( Полтавська ЗОШ №4)

ІІ місце - Оксем Артем (Полтавська гімназія "Здоров’я" № 14)

ІІІ місце - Кашкалда Руслан (Полтавська гімназія "Здоров’я" № 14)

ІІІ місце - Добровольський Іван (Полтавська гімназія "Здоров’я" № 14)

І місце - Чорновіл Владислав (Полтавська гімназія "Здоров’я" № 14)

І місце - Тягло Данило (Полтавська гімназія "Здоров’я" № 14)

ІІІ місце - Бурлаков Микита (Полтавська гімназія "Здоров’я" № 14)

 

Управління молоді та спорту Полтавської ОДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора